3D Baskı

 Ana Sayfa /Hizmetlerimiz / 3D Baskı
3D Baskı

Türkiyede ilk! 

Ozalit Baskı Merkezleri arasında üç boyutlu baskı altyapısını kuran ilk baskı merkeziyiz.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 3d baskı parkurumuzu büyüttük!

Şimdi Yeni ve daha kabiletli makinemiz ile

20 x 20 x 20 cm  8.000 cm3  ve

23 x 15 x 14 cm  4100 cm3

toplam 12.000 cm3 baskı alanı

çeşitli renklerde baskı imkanı

yüksek mukavemetli Plastik ile imalat. 

ABS, PLA, PVA,  Çözülebilir filament, esnek filament, ahşap filament gibi istenilen malzemelerle baskı yapıyoruz. 

Siz hayal edin biz üretelim.  çalışmalarınızı 3d ortamında göndermeniz yeterlidir. 

3d baskı fiyatlandırması için lütfen iletişime geçin

3d baskı nedir ?

 

Bilgisayar ortamında yani sanal ortamda tasarlamış olduğunuz bir nesneyi üç boyutlu bir şekilde bastırmanız mümkündür. Yani 3D baskı; sanal ortamda tasarlanmış olan bir nesnenin katı olarak basılma işlemidir. Bu basma işlemini üç boyutlu yazıcılar gerçekleştirmektedir. Baskılarda birçok hammadde tür kullanılabilmektedir. Genel olarak ise PLA ve ABS adındaki sert plastiklerdir. Üç boyutlu yazıcılar genel olarak basma işlemini; sanal ortamdaki çizimi katmanlara bölerek ve bölünmüş olan katmanların eritilmiş olan hammadde ile birlikte üst üste dökerek gerçekleştirir.

Mim Copy Center olarak sizlere üç boyutlu baskı zevkini yaşamayı mümkün kılıyoruz. 3D baskı parkurunu ilk kuran ozalit baskı merkeziyiz. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına üç boyutlu baskı alt yapımızı kurduk. Kurmuş olduğumuz bu alt yapımızda kaliteli makineleri ve kaliteli hammaddeleri tercih ettik. Sizlerde üç boyutlu baskı hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız üç boyutlu olarak çizilmiş tasarımlarınızı bize göndermeniz yeterlidir.

Mim Copy Center baskı merkezimizde bulunan makinemiz ile hayallerinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Geniş bir baskı alanına sahip olan üç boyutlu yazıcılarımız ile birlikte çeşitli renklerde baskı imkanımız vardır. Dayanıklı ve yüksek mukavemetli plastikler ile gerçekleştirdiğimiz imalatlarda genel olarak ABS, PLA, PVA, çözülebilir filament, esnek filament ya da ahşap filament gibi malzemeleri kullanmaktayız. Bu malzemelerden istediğinizi seçerek baskınızı yaptırmanız mümkündür.

Üç boyutlu baskı fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere her zaman için daha kaliteli ve iyi bir hizmet vermeyi amaçlayan Mim Copy Center fotkopi ozalit kırtasiye firmamız ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hayalinizdeki üç boyutlu bir şekilde çizmek ve bize yollamaktır. İstediğiniz malzeme ile birlikte baskı işlemini çok uygun fiyatlarda sizlere sunmaktayız. Üç boyutlu yazıcılarımız ile birlikte yaptığımız baskılardan çok memnun kalacaksınız.

3D yazıcılar 1980’lerde ortaya çıkmış olsa da, yaygın kullanıma 2010’dan sonra ulaşmıştır. Üç boyutlu yazıcıların fiyatları şuan için çok uygun olmasa da, ilerleyen zamanlarda her eve girebilecek şekilde ucuzlayacaktır. İşte o zaman herkes evinde kendi yemek takımlarını istedikleri şekilde tasarlayıp basabileceklerdir.

 

 

Copyright © 2021 Mimcopy. Her Hakkı Saklıdır.
Whatsapp Hattımız