Desişken Veri Basımı

 Ana Sayfa /Hizmetlerimiz / Desişken Veri Basımı
Desişken Veri Basımı

Değişken Veri Baskısı (VDP) Nedir ? 

Değişken veri baskısı, değişken data baskısı, variable data printing kısaca belirli bir kaynaktaki bilgilerin istenilen şablon üzerine bastırılmasıdır.

sahip olduğumuz yazılımların güçlü desteği ile müşterilerinize veya hedef kitlenize ait her türlü gönderiyi onlara özel olarak basabiliriz. 

Bu şekilde değişken veri ile basılmış kişiselleştirilen dökümanların etkisi ve prestij değeri sıradan dökümanlara göre çok daha fazladır. 

 

örnek olarak 1000 kişilik bir excel listeniz var ve bu excel listesindeki herkese davetiye yollamak istiyorsunuz diyelim.

mim copy centerda veri tabanınızdaki istediğiniz tüm bilgiler kullanılarak isme özel baskı alabiliriz.  ad-soyad, adres, telefon gibi bilgiler otomatik olarak 

istenilen materyalin üzerine basılabilir ( Zarf , Kağıt , karton gibi ) 

Bize Sadece isim listesini veya veri listesini göndermeniz yeterlidir. 

 

Değişken Barkod Baskısı

Kağıthane de bulunan mim copy baskı merkezimizde değişken barkod baskısı yapabilmekteyiz. değişen barkod baskısı ile müşterilerinize hediye çekleri hazırlayabilir, çekiliş kartları yapabilirsiniz.

Aynı zamanda yapılan bu işlere kazı kazan baskısı yapılmasıda mümkündür. 

UPC, EAN, EAN-13, EAN-8, CODE 39 , CODE 93, CODE 128, KAREKOD gibi standart tüm barkodları değişken olarak basabilmekteyiz. 

 

Değişken Data Verileriniz ne kadar karmaşık olursa olsun mim copy kağıthanede baskısını alabilirsiniz. 

 

 

Mim Copy Center ile istenildiğinde kurumsal Firmalar İle yaptığımız gizlilik sözleşmeleri gereği bilgileriniz hiç bir şekilde saklanmamakta ve veri güvenliği konusuna dikkat edilmektedir. 

 

 

 

Copyright © 2021 Mimcopy. Her Hakkı Saklıdır.
Whatsapp Hattımız