Folyo Baskı

 Ana Sayfa /Hizmetlerimiz / Folyo Baskı
Folyo Baskı
Folyo, branda , one way vision, mesh baskı Mim Copy Centerda doğa dostu orjinal ekolojik solvent baskı mürekkepleriyle
Rolland marka makinalar ile basılmaktadır.  EkoSolvent mürekkep ile baskı yapılan ürünler dış mekan şartlarına son derece uyumludur. 
Yapılan baskılar güneş ışınlarına yağmur çamur soğuk gibi dış etkenlere karşı dayanıklıdır.
 
 

Folyo Baskı Nedir ?

 Folyo Baskı ince yapışkanlı veya yapışkansız pvc filmdir. 

Baskı  Makinasının verdiği ısı ile folyonun gözenekleri açılır. mürekkep gözeneklere dolar, malzeme kuruduğu zaman gözenekler kapanır ve boya hapsolur. 

Bu method da folyoların dış etkenlere karşı daha da dayanıklı olmasını sağlar. 

Piyasada çok farklı kullanım alanlarında folyo bulunmaktadır. 

 

 

Geniş bir kullanım alanına sahip olan branda baskı; bir brandanın üzerine dijital baskı makineleri yardımıyla baskı yapılması işlemine denilmektedir. Branda baskının bir diğer adı ise vinyl baskıdır. Vinyl baskı, dijital baskının vazgeçilmez bir öğesidir. Brandalar, vinil baskı sağlamlığı, görselliği, esnekliği ve uygun fiyatlılığı ile birlikte birçok alanda kendini göstermektedir. Baskı yapılacak olan brandanın rengi beyazdır. Bu brandanın üzerine istediğiniz şekilde baskı yaptırabilirsiniz.

Atatürk posterleri, bilboard baskıları, totem baskı, fuar stand baskıları, duvar kaplamaları, duvar dekorasyonları, pankartlar, tanıtım ve reklam afişleri, bina germe vinil dijital baskıları, siyasi parti başkanları için resim posterleri, ışıklı tabelalar gibi birçok alanda branda baskısı kullanılabilir. Ayrıca branda baskı; emlak ofisleri ilanlarında, inşaat şirketlerinde, mağazalarda, marketlerde, belediyelerde, siyasi parti seçim kampanyalarında da kullanılmaktadır. Örneğin satılık daire ilanlarını büyük brandalarda her an görebilirsiniz.

Branda malzemesi suyu ve ışığı geçirmez. Bu özelliği sayesinde dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı ve kalitelidir. Yağmurdan, güneş ışıklarından etkilenmez ve uzun süre dayanır. Mim Copy Center baskı merkezi ile birlikte branda baskı fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz ve reklamınızı daha göz alıcı bir şekilde yapabilirsiniz. Kaliteli bir yapıya ve baskıya sahip makinalarımız ile sizlere istediğiniz boyutlarda branda baskı hizmetini sunuyoruz.

Uygun fiyatlı branda baskı hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Birçok kullanım alanına sahip olan branda baskılar ile birlikte satılık dairelerinizin satılık olduğunuz göze çarpar bir şekilde insanların görmesini sağlayabilirsiniz ya da mağaza ve marketlerde olan kampanyaları, indirimleri dikkat çekici bir şekilde müşterilerinize bildirebilirsiniz. Bu şekilde hem müşterileri bilgilendirmiş olursunuz hemde daha çok satış yapma imkanınızı arttırırsınız. Bulunduğunuz sektörün reklamını branda baskılar ile yaparak daha çok kitleye ulaşabilirsiniz.

Mim Copy Center baskı merkezimiz aracılığı ile branda baskılarınızı en kaliteli şekilde yaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlı branda baskısı için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kağıthane’de bulunan yerimiz ile birlikte her zaman sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak işimizi büyük bir titizlilik ile yapmaktayız.

 

Copyright © 2021 Mimcopy. Her Hakkı Saklıdır.
Whatsapp Hattımız