Kamuflaj Branda Baskı

 Ana Sayfa /Blog / Kamuflaj Branda Baskı

Branda üzerine Kamuflaj UV Baskı, Branda üzerine Desen UV Baskı ve talebe özel bir çok grafik desteği ile hizmet vermekteyiz

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün yeni makine parkurlarını

Kağıthane Mim Copy Center’da kurmaktayız.

BRANDA NEDİR ?

Branda kimyevi olarak PVC kategorisine giren bir malzemedir. Brandanın sağlamlığı, esnek ve kaliteli bir görünüme sahip olması ve uygun fiyatıyla birçok kullanım alanına sahiptir ve uzun ömürlü olmasından dolayı güvenle kullanılabilir. Branda ile vinil aynı kategoride olan malzemelerdir. Brandanın üzerine yapılan baskıya branda baskı denir ve baranda baskı işlemi mim copy de dijital baskı makineleri ile yapılır. Mim Copy De branda baskı veya vinil baskı uygun fiyatlarla uv baskı olarak veya eko solvent branda baskı olarak yapılmaktadır. Fakat branda sadece reklam baskı alanlarında değil daha birçok alanlarda kullanılabilmektedir. Branda, özellikle çadır ve türevlerinde bulunan yapıyı örtmeye ve dış etkenlerden korumaya yarayan önemli bir malzemedir. Bugün birçok farklı faaliyet için kullanılan çadırlarda dayanıklı branda çeşitleri kullanılarak yapının kullanışlılık düzeyi arttırılmaktadır. Çünkü branda baskılar veya vinil baskılar, çadır ve diğer kapatılacak yapıları ve yerleri soğuktan korurken su geçirmez özellikleri ile yağmurdan etkilenmez. Mevsimine göre koruma sağlayan çadır ve branda ürünleri tenis kortu kapatma işleminde, halı sahalarda, havuz ve kafelerde, büyük tesislerde ve daha sayılabilecek çadır çözümünün sunulduğu çok sayıda alanda kullanılabilir. Yaşam sahaları oluşturmak için gerekli ürünlerin başında gelen brandalar güvenilir ve yıllarca dayanıklı olduğu için tercih sebebidir. Beklentilere hızlı bir şekilde cevap veren branda ürünleri, firmaların uzun ömürlü sistemlere sahip olmasını sağlarken ekonomik çözümleriyle maliyet açısından da fayda sağlıyor. Günümüzde kullanım alanı her geçen gün artan brandalara farklı sektörlerde rastlamak mümkündür. Müstakil evlerde hususi kullanım olarak görebileceğiniz brandalar tarım sektörü ve kafeler gibi geniş alanları muhafaza etmek için de kullanılabilir.

KAMUFLAJ BASKI

Kağıthane Mim Copy Center olarak yapmış olduğumuz Branda üzerine Kamuflaj branda baskı 440 gr brandanın veya 650 gr brandanın üzerine yapılabilmektedir. Kamuflaj baskı yapılmış branda ihtiyacınıza göre dikim yapılabilir. Dış hava koşullarında yağmur ve suya oldukça dayanıklıdır. Kamuflaj branda baskı kırılmaz ve çizilmezdir. Kamuflaj baskı yapılan branda vinillerin istenilirse alev yürümez kumaş olarak da kullanılabilmektedir. Maksimum 2.5 metre genişliğinde sonsuz uzunlukta kamuflaj baskı mim copy kağıthanede yapılabilmektedir. Detaylı bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Copyright © 2021 Mimcopy. Her Hakkı Saklıdır.
Whatsapp Hattımız