Ozalit

 Ana Sayfa /Hizmetlerimiz / Ozalit
Ozalit

Ozalit baskılarınız  ister renkli ister siyah beyaz olarak istediğiz ölçülerde plot çıkışlarınızı Mim Copy Center fotokopi ozalit kırtasiye de alabilrsiniz. 

 
Mim Copy Fotokopi Ozalit Kırtasiye'de ozalit çıkışlarınız yüksek kalitede oce ve hp marka makinelerde alınmaktadır. 
 
Renkli ozalit çıkışlarda HP 
Siyah beyaz ozalit çıkışlarda oce ve hp makinalar kullanılmaktadır. 
  • 1 Hamur kağıda çeşitli gramajlarda baskı imkanı
  • 152 cm genişliğe kadar ozalit baskı
  • Aydınger , Sholler, gibi kağıtlara 70x100 e kadar baskı imkanı 
  • Amerikan bristol ve Japon bristol  kağıtlara çekim 
  • Ozalit baskılarınız ister Renkli ister Siyah Beyaz olarak teslim edilebilir. 
  • Pafta Küçültme - büyültma
  • Ozalit baskılar otomatik olarak katlanmaktadır. 

Aydınger çıkış, ozalit pafta büyültme küçültme , kartona çekim, ozalit çıkış, plan kopya, autocad çıktısı en hızlı şekilde basılmaktadır. 

Mim Copy Center da ozalit çıkışlarınız yüksek çözünürlüktlü olarak taranabilmektedir. Ozalit Çıkışlarınız ister renkli tarama ister siyah beyaz tarama olarak size teslim edilir. 

pdf, jpg, tiff  gibi geçerli formatlarda tarama imkanımız vardır. 

Tüm ozalit çıkışlarınız otomatik katlama makinaları ile katlanıp size teslim edilmektedir. Ozalit baskılarınızı pdf dxf dwg gibi güncel formatlarda gönderebilirsiniz.

 

Ozalit Baskı Nedir ?

 

Ozalit, ışığa karşı duyarlı olan bir kağıt kaplama türüdür. Genellikle ozalit kağıtları resim ve proje çizimleri çoğaltılırken kullanılır. Kağıt yüzeyinin yüksek ışığa karşı olan duyarlılığından dolayı pozlama işlemi yüksek bir ışıkta ve o ışığın şiddeti ile yapılır. Pozlama işleminden sonra ise görüntü kağıda amonyak aracılığı ile sabitlenmiş olur. Ozalit baskı özellikle plan kopya basımında kullanılır. Endüstri, makine, elektrik-elektronik mühendisliği gibi çeşitli mühendislik dallarındaki çizimleri kopyalamak amacı ile de kullanılmaktadır.

 

Ozalit baskılarınızı isteğinize göre renkli ozalit yada siyah-beyaz  ozalit olarak istediğiniz şekilde alabilirsiniz. Mim Copy renkli ozalit baskı makinaları ile renkli ozalit baski fiyatında rekabetçi yaklaşım sunmaktadır. aynı zamanda siyah beyaz baskı fiyatlarında da sahip olduğu makine parkuru sayesiinde rekabetçi fiyatlar sunmaktadır. ozalit baskıyı istediğiniz ölçülerde gerçekleştirebilirsiniz ve plot çıktısını Mim Copy Center ozalit kırtasiye aracılığı ile alabilirsiniz. Ozalit baskı fiyatları, Mim Copy Center isimli baskı kırtasiyemizde çok uygundur ve fiyat bilgisi için bizimle site aracılığı ile iletişim kurmanız mümkündür. Kağıthane’de bulunan ozalit kırtasiye ile birlikte projelerinizi, planlarınızı, çizimlerinizi kağıtlara dökebilirsiniz ve istediğiniz boyutlarda baskısını alabilirsiniz.

 

Ozalit baskı seçeneği ile sizlerde projelerinizin çıktılarının daha kaliteli ve anlaşılır olmasını sağlayabilirsiniz. Mim Copy Center olarak sizler için en iyi olabilecek ozalit baskı makinelerini kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz. En uygun ozalit baskı fiyatları için bizden bilgi almayı unutmayın.

Mim Copy Center olarak kullandığımız ozalit makineleri markaları ise OCE ve HP’dir. Bu ozalit makineleri ile ozalit baskılarını en yüksek kalitede alabilirsiniz. Renkli olacak olan ozalit baskılarda HP, siyah-beyaz olacak olan ozalit baskılarda ise OCE ve HP markalı ozalit makineleri kullanılmaktadır. Bu makineler ile birlikte kağıtlara istediğiniz gramajlarda baskı imkanı mümkündür. 152 santimetreye kadar olacak olan istediğiniz genişlikte ozalit baskı alabilirsiniz. Ozalit baskı yaptıracağınız çizimi aydınger, sholler gibi çeşitli kağıtlara 152 santimetre ölçülerine kadar çıktısını alabilirsiniz. Bu kağıtların yanı sıra Amerikan bristol ve Japon bristol kağıt türlerine de ozalit baskı sağlayabilirsiniz.

Ozalit çıktılarınızı isterseniz siyah-beyaz isterseniz renkli bir şekilde bastırabilirsiniz. Mim Copy Center ozalit kırtasiye olarak çıktılarınızda pafta küçültme ve büyültme işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz ve Autocad ile çizilmiş projeleri en hızlı şekilde basmaktayız. Kırtasiyemizde ozalit baskılarınız yüksek çözünürlüklerde taranabilmektedir ve bu tarama işlemi sizin tercihinize göre renkli yada siyah- beyaz olarak yapılabilmektedir. Dosya türü olarak pdf, jpg, tiff gibi çeşitli formatları da tarama imkanımız bulunmaktadır.

Mim Copy Center’dan alacak olduğunuz tüm ozalit baskılar otomatik katlama makineleri ile katlandıktan sonra sizlere teslim edilmektedir. Sizlerde uygun ozalit baskı fiyatlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve Kağıthane ozalit baskı merkezimize gelebilirsiniz.

 

Copyright © 2021 Mimcopy. Her Hakkı Saklıdır.
Whatsapp Hattımız