Promosyon Baskı

 Ana Sayfa /Hizmetlerimiz / Promosyon Baskı
Promosyon Baskı

Saat, Ajanda, Defter, Sunum Dosyası, Çanta, Klasör, Kalem, Anahtarlık, Evrak Çantası, Duvar Saati, Ahşap Masa Seti, Porselen Kupa, Termos Bardak, Bloknot, Plaket, Bayrak, Flama, Kristal Plaket, DijitalÜrünler, Tükenmez Tebeşir, Tahta Silgisi, Tahta Kalemi, Mausepad, Kalemlik, Kağıtlık, T-shirt, Şapka, Flamalar, Takvim, Duvar Saatleri, Masa Saatleri, Kalemler, Kalem Setleri gibi tüm promosyon ihtiyaçlarınız için

www.mimpromosyon.com

 

Firmalar kendilerini ve ürünlerini tanıtmak için çeşitli yollara başvururlar. Reklâm firmaları bu konuda firmaların en büyük yardımcılarıdır. Tabiî ki reklam tanıtım açısından çok önemli bir yer tutmasına rağmen tanıtım yapmanın tek yolu da değildir. Tanıtım yapmanın başka birçok yolu vardır. Bu yolardan biriside promosyon ürünleri dağıtımı yapmaktır. Manası özendirmek olan bu kavram, günümüzde tanıtım yapmak isteyen firmaların üzerlerine isim ve markalarını bastırarak kullanıcılara ücretsiz dağıtılan ürünlerden oluşur. Bu tanıtım metodu beraberinde birçok iş alanının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Hatta bazı yüksek bütçeli firmalar sadece bu işe kendilerini adayarak ticari hayatta kendilerine bir yer bulmuştur. Bizde firma olarak yıllardır tanıtım alanında faaliyet göstermenin bize vermiş olduğu tecrübe ve güvenimizi bu tür tanıtım ürünlerinde göstererek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Ürünlerimiz geçmişten gelen geleneksel ürünlerin yanı sıra modern dünyadaki tanıtım objelerini de içine alacak şekildedir.

 

Tanıtım yapılması istenen firma şirketimiz ile bağlantı kurarak tanıtımın temel objelerini seçebilir. Bu konuda yılların bizlere kazandırdığı engin tecrübemiz ve reklam alanında yetişmiş elemanlarımızın katkıları ile en uygun ürün seçilir. Seçilen bu promosyon ürünü en uygun fiyatlandırma ile müşterilerimize sunulur. Bu ürünlerimiz her türlü meslek gruplarına hitap edecek çeşitliliğe sahiptir. Mesela tıp alanında bir ürün tanıtılacak ise bu ürünlerde bile binlerce çeşit objemiz bulunmaktadır. Bu bazen bir kalp şeklinde olabilirken bazen ise şırınga şeklinde kalemler de olabilir. Ayrıca renk seçeneklerimiz ise sınırsız sayıdadır.  

 

Ayrıca tanıtıcı ürünler yapılmaya karar verilince hangi ürünün ne zaman dağıtılması gerektiği, ürünün tanıtılmasında çok hayati bir rol alırlar. Mesela soğuk kış günlerinde insana etki edebilecek en iyi tanıtım ürünleri sıcak bir kahve yudumlarken dikkatimizi çekebilecek olan bir kupa olabileceği gibi kalın ve sıcak tutabilecek kalın sweet shirt olabilir. Tabiî ki bu ürünleri sımsıcak bir Ağustos yazında dağıtılmaya çalışılır ise hedef kitleye ulaşamayacak bir kampanya olabilir. Firma olarak bu güne kadar tanıtımını yaptığımız tüm firmaların ürünleri büyük bir başarı kazanmıştır. Ayrıca yaz günü tanıtımda kullanılabilecek en iyi ürünler ise ince kumaştan t-shirt, firmaların ürünlerinin üzerine baskısı yapıldığı şapkalar veya buzdolabında kullanılabilecek ürünlerden seçilmelidir. Ayrıca seçimi ve dağıtılması istenen bu ürünler kullan at şeklinde olmayıp müşterilerin uzun yıllar dikkatlerini çekebilecek ürünlerden seçilmelidir. Ürün dağıtımı yapılacak yerin seçimi de en az ürün kadar önemlidir. Firma olarak tanıtımını yapacağımız ürünlerin dağıtımını doğru zamanda doğru yerde dağıtmak üzere yeterli eleman kadromuz ile en etkili sonuçları elde etmekteyiz. Bu konuda çalışan elemanlarımız müşterilerimizin isteğine bağlı olarak belirlenen ürünleri hedef kitleye ulaştırmak için gerektiğinde ev ve işyerlerine dağıtımını yapmaktadırlar.

 

Promosyon ürünleri reklâmın her gün önemini kazandığı şu günlerde çok çeşitlilik kazanmıştır. Ürünlerin dağıtımında elde edilecek kazançlar eski ve sadık müşteriler üzerinde bu firmaya olan güveni artırdığı gibi yeni müşterileri de kazanma amacı taşırlar. Bu ürünler tanıtımı yapılacak firmanın televizyon ve radyo aracılığı ile yapabileceği reklâma harcanan maliyetin çok altında maliyetle tanıtım yapılabilmektedir. Özellikle toplu ve miktarı yüksek olan ürünlerimizde müşterilerimize özel indirimler yapılmaktadır. 

Copyright © 2021 Mimcopy. Her Hakkı Saklıdır.
Whatsapp Hattımız