Renkli Çıkış

 Ana Sayfa /Hizmetlerimiz / Renkli Çıkış
Renkli Çıkış

 Kartvizit, katalog, kitapçık, kitap, dergi, broşür, resmi evrak, antetli kağıt gibi tüm çıkış işlemlerinizi bize teslim edebilirsiniz. Renkli çıkış işlemlerinizin en büyük sorunlarından birisi renklerin kötü çıkması veya daha önce bastırdığınız renklerin aynı çıkmamasıdır. Bizim Renkli Baskı makinalarımız ile bu tarz sıkıntılar kesinlikle yaşanmaktadır. Tüm makinalarımız günlük olarak kalibre edilmektedir. 1. Renkli çıkışınız ile 1000. Renkli çıkışınız arasında renk farkı olmamaktadır.

Kağıthane’de bulunan Mim Copy Center isimli baskı ve çoğaltma merkezimizde sizler için bütün baskı hizmetlerini vermekteyiz. Renkli baskılar için kullandığımız makine markaları Canon ve Ricoh’dur. Renkli fotokopi için seçmiş olduğumuz bu makineler ile sizlere en kaliteli baskı seçeneklerini sunmaktayız.

Mim Copy Center’a gelen müşterilerimiz için renkli baskıda her zaman uygun fiyatlarda kaliteli hizmetler sunmaktayız. Fotokopilerinizi en iyi şekilde çekerek sizlere teslim etmekteyiz. Fotokopi fiyatlarımızı öğrenmek için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve uygun renkli fotokopi fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Renkli baskı makinelerimiz ile saatte 6.000 sayfaya kadar renkli baskı kapasitemiz bulunmaktadır. Seri  fotokopi çekimlerinizi bu hızda gerçekleştirerek sizlere en kısa zamanda teslim etmekteyiz. Makinelerimizin bir diğer özelliği ise baskı gramaj aralığı 60 gram ile 350 gram arasındadır. Baskı genişliği ise maksimum olarak 33x48 santimetreye kadar çıkabilmektedir.

Fotokopiyi istediğiniz kağıt türü üzerine çektirebilmenize imkan sunmaktayız.Mat veya Parlak Kuşe kağıtlara , 1. Hamur gramajlı kağtlara,  Renkli kağıt ya da kartona baskı imkanımızın olduğu gibi aydınger, asetat, sholler, sticker, otocopy tarzı kağıtlara da baskı imkanlarımız bulunmaktadır.

Mim Copy Center fotokopi hizmetleri olarak sizlere Kağthane’de hizmet vermekteyiz. Baskı merkezimizin adresine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Copyright © 2021 Mimcopy. Her Hakkı Saklıdır.
Whatsapp Hattımız